Postaw na przejrzystość - wybierz kreski!

piątek, Maj 11, 2018

Kody kreskowe i tagi RFID już od wielu lat towarzyszą nam na co dzień, jednak należy pamiętać, że ta technologia ciągle się rozwija, pozwalając nie tylko na kontrolę stanów magazynowych, ale znajdując zastosowanie praktycznie w każdym sektorze biznesu.

1. Jeżeli szukasz urządzeń – skanerów, drukarek, kiosków lub materiałów eksploatacyjnych – jesteśmy, by Ci doradzić i zaproponować doskonałą ofertę.
2. Jeśli chciałbyś zaimplementować technologię automatycznej identyfikacji, stworzyć własną aplikację lub system, usprawnić obecnie działające procesy – dysponujemy zasobami deweloperskimi, pomożemy Ci zaplanować, napisać i wdrożyć najciekawszy i najbardziej efektywny system!

Czego naprawdę potrzebujesz?
Oczywiście najlepiej powiedzieć, że potrzebujesz wszystkiego, jednak jako doświadczony zespół wiemy, że najważniejsze to zaproponować dobór sprzętu w taki sposób, aby był on w pełni wykorzystany i efektywny kosztowo. Dlatego zależy nam przede wszystkim, aby przy jakimkolwiek planowaniu Twoich zakupów poznać dokładnie potrzeby, procesy lub wizje usprawnień.

Nie kupuj w ciemno.
Inwestycja na rzecz rozwoju firmy to pieniądze, które muszą na siebie zapracować. Jesteśmy firmą
z długo budowaną wiedzą, ale przede wszystkim jesteśmy ludźmi i rozumiemy, że dobrze jest coś sprawdzić zanim zadecyduje się o zakupie. Dlatego przed ostateczną decyzją dajemy Ci możliwość przetestowania upatrzonego urządzenia, aplikacji lub systemu, żebyś miał pewność, że każda Twoja decyzja to trafiona decyzja.

Masz w czym wybierać.
Jako, że jesteśmy zwolennikami doboru najlepszych rozwiązań sprzętowych do konkretnych potrzeb, możemy przygotować dla Ciebie ofertę różnych producentów:
ZEBRA, ARBOR, GODEX, CITIZEN, BROTHER, DATALOGIC czy ARGOX.

Twój biznes nie może czekać.
Z dystrybutorem pracujemy tak, aby w ciągu 24h dostarczyć Ci Twoje zamówienie.
Potrzebujesz pomocy z wdrożeniem? W ciągu 1 dnia pomożemy Ci przygotować do pracy zakupione urządzenia.
Oczywiście są sprawy, które wymagają więcej czasu, a wszystko zależy od stopnia skomplikowania inwestycji.

Zaufaj nam.
Każdy z naszych Klientów dobrze wie, że jesteśmy do jego dyspozycji.
Na podstawie odpowiedniego dla Twojej firmy SLA obsługujemy i serwisujemy Twoje urządzenia. Dbamy, aby wszystkie urządzenia posiadały odpowiednie do ich przebiegu przeglądy serwisowe
w celu zmniejszenia ryzyka ich awarii, a także o ciągłość dostaw niezbędnych materiałów eksploatacyjnych jak rolki, etykiety, karty zbliżeniowe, opaski itp.

 Zamów darmową konsultacje