Kamery termowizyjne - dostarczamy, montujemy, konfigurujemy.

wtorek, Lipiec 21, 2020

 Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła COVID-19 globalną pandemią 11 marca, a świat wciąż aktywnie pracuje nad spowolnieniem rozprzestrzeniania się wirusa.

Ponieważ wciąż dzielą nas długie miesiące od stworzenia i dystrybucji masowej szczepionki na koronawirusa, jedynym sposobem na spowolnienie go jest ograniczenie jego ekspozycji. Wdrożenie badań temperatury w zakładach, na lotniskach, węzłach transportowych i portach, szpitalach, i innych lokalizacjach może pomóc zmniejszyć tempo rozprzestrzeniania się wirusa i znacząco zmniejszyć ryzyko zakażenia się.

Z tego powodu wzbogaciliśmy naszą ofertę o technologie, które mogą pomóc w walce z wirusem:  kamery, bramki oraz terminale pozwalające na automatyczny pomiar temperatury ciała.

W połączeniu z innymi klinicznymi procedurami diagnostycznymi, proponowane przez urządzenia są bardzo wydajnymi i skutecznymi narzędziami do zastosowania w badaniach temperatury. Urządzenia te wykrywają podwyższone temperatury skóry, ostrzegając o możliwej gorączce.

Dowiedz się co możesz zrobić, aby ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa w Twoim zakładzie

Wejdź w link, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej