AKTUALNOŚCI

16
Maj
2018

RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) – przepisy, które stosowane będą wobec każdej firmy mającej do czynienia z danymi osobowymi. Regulacja, znana też pod nazwą GDPR, nakłada na każdy podmiot gospodarczy działający w Unii Europejskiej (i w niektórych przypadkach też poza) obowiązek odpowiedniego przechowywania i przetwarzania danych osobowych.

11
Maj
2018

Kody kreskowe i tagi RFID już od wielu lat towarzyszą nam na co dzień, jednak należy pamiętać, że ta technologia ciągle się rozwija, pozwalając nie tylko na kontrolę stanów magazynowych, ale znajdując zastosowanie praktycznie w każdym sektorze biznesu.

30
sty
2018

Migruj z HiPath 3000 w wersji 7, 8 oraz 9 do OpenScape Business na preferencyjnych warunkach!

23
sty
2018

Promocja dotyczy systemów z rodziny: HiPath 4000, OpenScape 40000, OpenScape Voice, Hicom 300E V3.

12
gru
2017

KLINGSPOR - jeden z wiodących światowych producentów wysokiej jakości wyrobów do obróbki powierzchni i cięcia materiałów

04
gru
2017

Firma Austrotherm Sp. z o.o. powstała w 1993 roku i wchodzi w skład austriackiego koncernu SiH. Jest wiodącym producentem najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych ze styropianu (EPS), polistyrenu ekstrudowanego (XPS) oraz sztukaterii elewacyjnej, które są powszechnie stosowane w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.

27
lis
2017

Jakie zmiany wydarzyły się na przestrzni ostatniego roku? Trochę się działo...

15
lis
2017

Uniwersytet Rzeszowski  to szkoła wyższa z siedzibą w Rzeszowie będąca największą uczelnią akademicką na terenie Polski południowo-wschodniej. Od 1965 roku nieprzerwanie kształci absolwentów, zajmując mocną pozycję w sektorze polskiego szkolnictwa wyższego.

13
lis
2017

Na przestrzeni ostatnich 5 lat Extreme Networks pnie się w górę w badaniach Gartnera. Jako jedyna firma z czołowej trójki dostawców rozwiązań sieciowych (Extreme Networks, HPE, Cisco), utrzymuje tendencję wzrostową.

07
lis
2017

Zobacz czym zaowocowało wdrożenie dla Auto Boss - autoryzowanego dealera sieci sprzedaży marki Ford oraz marki Volvo i dera na polskim rynku sprzedaży samochodów.

02
lis
2017

Co to SMALL VOIP BOX? To pakiet składający się z 3 uzupełniających się rozwiązań, który dopasowuje się do potrzeb klientów sektora SMALL oraz MEDIUM, poszukujących rozwiązania, które pozwoli na kompleksowe połączenie wewnątrz organizacji jednym systemem głosowym.

16
paź
2017

Zakłady Przemysłu Cukierniczego SKAWA SA to firma o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku słodyczyi wyrobów cukierniczych, której sieć dystrybucji nie ogranicza się tylko do naszego kraju ale prężniefunkcjonuje również części krajów europejskich, arabskich oraz rynków Kanady i USA.

11
paź
2017

Palo Alto Network TRAPS jako zaawansowana technologia ochrony stacji roboczych została poddana licznym testom niezależnych organizacjizewnętrznych, które potwierdziły jej wysoką skuteczność i zalety w zastępowaniu dotychczas stosowanych produktów antywirusowych. 

03
paź
2017

W listopadzie rusza nasz pierwszy promocyjny box!Co w nim znajdziecie – postanowiliśmy opisać poniżej licząc, ze z tym większym oczekiwaniem będzie śledzić aktualności.

26
wrz
2017

Jeżeli poszukujesz rozwiązań  dla swojej organizacji i informacji na ich temat baza wiedzy to miejsce dla ciebie. Wraz z nową odsłoną naszej strony postanowiliśmy dodać coś dla naszych obecnych klientów, ale także dla sympatyków nowinek ze świata IT.

19
wrz
2017

Wraz z nową stroną Nawratronik, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych odbiorców, klientów oraz sympatyków. Prócz nowej zakładki z systematycznie dokładaną dawką wiedzy stworzyliśmy boxy, które co kwartał będą dostarczały najnowszych rozwiązań oraz technologii ze świata IT w odpowiednio rabatowanych cenach. Najbliższa promocja już w listopadzie, więc bądźcie czujni!