AKTUALNOŚCI

21
lip
2020

 Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła COVID-19 globalną pandemią 11 marca, a świat wciąż aktywnie pracuje nad spowolnieniem rozprzestrzeniania się wirusa.

15
Maj
2019

Zapraszamy do zapoznania się z nowym Studium Przypadku z naszej współpracy z Hutą Stalowa Wola. Dowiedz się, jak przebiega nasza współpraca z jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie fabryk zbrojeniowych.

11
kwi
2019

Nowe studium przypadku ze współpracy z Klientem z branży informatycznej. Dowiedz się, jak przebiegał proces wyboru systemu głosowego, implementacja Contact Center i zawarcie umowy utrzymaniowej. Wejdź w link i dowiedz się więcej.

 

 

18
mar
2019

Nowy studium wdrożenia u Klienta z branży chemicznej (produkcja). Dowiedz się, jak przebiegał proces implementacji bezpiecznego i zautomatyzowanego systemu sieci aktywnej dla dystrybucji usług informatycznych. Wejdź w link, żeby dowiedzieć się więcej.

18
mar
2019

ontact Center to zaawansowane i zintegrowane rozwiązanie do obsługi Centrów Kontaktowych oraz Centrów Obsługi Klienta (COK). Podstawą tego systemu jest angażowanie się w obsługę naszych Klientów za pośrednictwem jego ulubionego kanału komunikacji w najbardziej efektowny sposób i w jak najkrótszym czasie.

25
Feb
2019

Jak poradzić sobie z IT w małej firmie? Jak wybrać rozwiązanie, jeśli nie zatrudniamy na stałe informatyka? Jak ocenić inne możliwości i skąd wiedzieć, która złożona nam oferta jest najlepsza, a inwestycja będzie "na lata"? Specjalnie dla małych firm dedykujemy nową formę współpracy w zakresie doboru i wdrożenia rozwiązań IT.

19
Feb
2019

Trudno sobie dzisiaj wyobrazić świat bez internetu. Odpowiedzialna za dostarczenie dobrej jakości połączenia z internetem jest sieć Wi-Fi. Każde dobre Wi-Fi zaczyna się od pomiarów, a naprawa działającego niepoprawnie... też! Sprawdź nasze możliwości w zakresie wykonania pomiarów i ekspertyzy sieci WLAN.

16
Maj
2018

RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) – przepisy, które stosowane będą wobec każdej firmy mającej do czynienia z danymi osobowymi. Regulacja, znana też pod nazwą GDPR, nakłada na każdy podmiot gospodarczy działający w Unii Europejskiej (i w niektórych przypadkach też poza) obowiązek odpowiedniego przechowywania i przetwarzania danych osobowych.

11
Maj
2018

Kody kreskowe i tagi RFID już od wielu lat towarzyszą nam na co dzień, jednak należy pamiętać, że ta technologia ciągle się rozwija, pozwalając nie tylko na kontrolę stanów magazynowych, ale znajdując zastosowanie praktycznie w każdym sektorze biznesu.

30
sty
2018

Migruj z HiPath 3000 w wersji 7, 8 oraz 9 do OpenScape Business na preferencyjnych warunkach!

23
sty
2018

Promocja dotyczy systemów z rodziny: HiPath 4000, OpenScape 40000, OpenScape Voice, Hicom 300E V3.

12
gru
2017

KLINGSPOR - jeden z wiodących światowych producentów wysokiej jakości wyrobów do obróbki powierzchni i cięcia materiałów

04
gru
2017

Firma Austrotherm Sp. z o.o. powstała w 1993 roku i wchodzi w skład austriackiego koncernu SiH. Jest wiodącym producentem najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych ze styropianu (EPS), polistyrenu ekstrudowanego (XPS) oraz sztukaterii elewacyjnej, które są powszechnie stosowane w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.

27
lis
2017

Jakie zmiany wydarzyły się na przestrzni ostatniego roku? Trochę się działo...

15
lis
2017

Uniwersytet Rzeszowski  to szkoła wyższa z siedzibą w Rzeszowie będąca największą uczelnią akademicką na terenie Polski południowo-wschodniej. Od 1965 roku nieprzerwanie kształci absolwentów, zajmując mocną pozycję w sektorze polskiego szkolnictwa wyższego.

13
lis
2017

Na przestrzeni ostatnich 5 lat Extreme Networks pnie się w górę w badaniach Gartnera. Jako jedyna firma z czołowej trójki dostawców rozwiązań sieciowych (Extreme Networks, HPE, Cisco), utrzymuje tendencję wzrostową.

07
lis
2017

Zobacz czym zaowocowało wdrożenie dla Auto Boss - autoryzowanego dealera sieci sprzedaży marki Ford oraz marki Volvo i dera na polskim rynku sprzedaży samochodów.

02
lis
2017

Co to SMALL VOIP BOX? To pakiet składający się z 3 uzupełniających się rozwiązań, który dopasowuje się do potrzeb klientów sektora SMALL oraz MEDIUM, poszukujących rozwiązania, które pozwoli na kompleksowe połączenie wewnątrz organizacji jednym systemem głosowym.

16
paź
2017

Zakłady Przemysłu Cukierniczego SKAWA SA to firma o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku słodyczyi wyrobów cukierniczych, której sieć dystrybucji nie ogranicza się tylko do naszego kraju ale prężniefunkcjonuje również części krajów europejskich, arabskich oraz rynków Kanady i USA.

11
paź
2017

Palo Alto Network TRAPS jako zaawansowana technologia ochrony stacji roboczych została poddana licznym testom niezależnych organizacjizewnętrznych, które potwierdziły jej wysoką skuteczność i zalety w zastępowaniu dotychczas stosowanych produktów antywirusowych. 

03
paź
2017

W listopadzie rusza nasz pierwszy promocyjny box!Co w nim znajdziecie – postanowiliśmy opisać poniżej licząc, ze z tym większym oczekiwaniem będzie śledzić aktualności.

26
wrz
2017

Jeżeli poszukujesz rozwiązań  dla swojej organizacji i informacji na ich temat baza wiedzy to miejsce dla ciebie. Wraz z nową odsłoną naszej strony postanowiliśmy dodać coś dla naszych obecnych klientów, ale także dla sympatyków nowinek ze świata IT.

19
wrz
2017

Wraz z nową stroną Nawratronik, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych odbiorców, klientów oraz sympatyków. Prócz nowej zakładki z systematycznie dokładaną dawką wiedzy stworzyliśmy boxy, które co kwartał będą dostarczały najnowszych rozwiązań oraz technologii ze świata IT w odpowiednio rabatowanych cenach. Najbliższa promocja już w listopadzie, więc bądźcie czujni!